-
|

Z uwagi na dużą szczegółowość, konieczną przy Vmax na trasie nie przekraczającej 30 km/h, na komputerze o konfiguracji: Duron 1800MHz, RAM 256MB, Karta graf. Radeon 7200SE, płynność ruchu wynosiła około 10-14 klatek na sekundę. Zadowalającą płynność ruchu osiąga się już na konfiguracji Pentium4, 1GB RAM, oraz kartach graficznych serii Radeon X800. Autorzy proponują po prostu lepszy sprzęt niż ten który mieli do dyspozycji w trakcie powstawania trasy.. ;-) Autorzy opracowania nie ponoszą odpowiedzialności za szkody wynikłe z użytkowania. Dołożono jednak wszelkich starań w celu eliminacji szkodliwych zjawisk - należy stosować się również do wszystkich zapisów określonych w powyższej instrukcji.

W celu działania trasy w MSTS powinny być zainstalowane następujące dodatki:

1) Xtracks (pakiet dodatkowych torów) w wersji 3.20 - ze względu na zawarte w nim pakiety N-tracks, czyli toru wąskiego przy użyciu którego została zbudowana BKD, oraz D-tracks, czyli splotów toru normalnego i wąskiego.

2) Feldbahn tracks - pakiet torów o prześwicie 600mm. Dostępny na serwisie The Train.de (Z pobieranego archiwum potrzebna jest wyłącznie zawartość katalogu "Shapes", którą wklejamy do katalogu o tej samej nazwie w katalogu GLOBAL)

3) Globalny plik sterujący bazą torów - "tsection.dat"


4) Dodatkowy zestaw torów, tzw. Track_B w wersji 1.1
(Uwaga! Katalog Track_B instalujemy w głównym folderze MSTS, nie w katalogu GLOBAL! )

5) Pakiet czeskich dźwięków toru instalowany w globalnym katalogu SOUND, identyczny
jak dla Linii 202, oraz Podsudeckiej Magistrali Kolejowej.

6) Oficjalny Patch Microsoftu oraz Czeski Patch BIN

W opcjach gry zaleca się wyłączenie funkcji "wykolejenie" (nie testowane). Zaleca się również wyłączenie cieni dynamicznych - większość obiektów nie obsługuje tej funkcji, a ma to wpływ na wydajność w grze. Działają wszystkie pory roku. Ustawienie horyzontu zaleca się na odległość 1500 metrów, jakość obiektów na wysokie, dźwięków na wartości MAX.

DEINSTALACJA:
W celu odinstalowania trasy wystarczy usunąć katalog trasy (BKD,BKD2 lub BKD3) z katalogu ROUTES, oraz katalogi i pliki o nazwach rozpoczynających się od liter BKD z katalogów TRAINSET i CONSISTS. Pozostałe dodatki (wymienione w punktach powyżej) mogą być także wymagane przez inne trasy do MSTS, ich usuwanie nie jest zalecane.


Copyright by Bukowiecka Kolej Dojazdowa sp.z o.o.

Szablon strony: Sliffka